Bestgolf

BESTGOLF - znamy się na golfie

NIKON

Dalmierze laserowe NIKON zaprojektowane z myślą o miłośnikach gry w golfa. Optyka NIKONA, nowoczesny design, kompaktowe wymiary i szereg zaawansowanych golfowych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji Akademii golfowych pod patronatem NIKONA oraz zakupu urządzeń lidera optyki laserowej.

Kontakt: biuro@bestgolf.pl

GARMIN

Lider w nawigacji gps w swojej ofercie posiada  szeroką gamę urządzeń GPS, które zapewniają precyzyjne fabrycznie wgrane informacje o odległości i kompletny zestaw funkcji golfowych na tysiące pól w wielu krajach.

Zapraszamy do współpracy sklepy golfowe, sklepy specjalistyczne, pola golfowe i inne obiekty golfowe. Poproś o ofertę hurtową.

Kontakt: biuro@bestgolf.pl

GOLFGURU

Portal golfowy GolfGuru tworzony dla golfistów i wszystkich osób, które ciekawe są golfowego świata.

Najnowsze golfowe informacje, relacje  z Turniejów, testy sprzętu golfowego, wywiady, poradniki golfowe czy reguły gry w golfa czyli wszystko, co pozwoli nam propagować grę w golfa jako formę aktywnego wypoczynku dla każdego.

Zostań redaktorem GolfGuru lub zapytaj o ofertę reklamową.

Więcej informacji: golfguru.pl

GOLFCUP

SPERSONALIZOWANE AKCESORIA GOLFOWE

Szukasz gadżetów golfowych na spotkanie golfowe, turniej golfowy,  akademię golfa?

Poszukujesz koszulek klubowych z logo Klubu?

Chcesz podarować swojemu parterowi biznesowemu golfowy upominek?

Zapraszamy na www.golfcup.pl 

GOLFRANGE

Naszą ofertę adresujemy do pól golfowych, driving range i innych obiektów golfowych, które potrzebują profesjonalnego wyposażenia.

Maty golfowe, piłki na driving range, koszyki golfowe, maszyny do wydawania piłek, maszyny do czyszczenia piłek, flagi, dołki golfowe i wiele innych produktów, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie.

Więcej informacji na www.golfrange.pl

SKYTRAK GOLF

SkyTrak idealne narzędzie do treningu oraz gry w golfa w zamkniętych pomieszczeniach. Bezprzewodowo łączy się z tabletem lub komputerem, gdzie precyzyjnie rejestruje, analizuje i wyświetla dane każdego Twojego uderzenia, idealnie przedstawiając wizualizacje całego lotu piłki.

Oferta skierowana do indywidualnego Klienta  oraz Klientów Instytucjonalnych takich jak  hotele, ośrodki wypoczynkowe, ośrodki szkoleniowe, salony samochodowe lub inne firmy, które poszukują ciekawych rozwiązań dla swoich Klientów.

Oferujemy atrakcyjny model finansowania.

Więcej informacji www.skytrakgolf.pl

 

KRAMSKI PUTTER

Kramski Putter to nie tylko puttery, ale cały system puttowania. Oznacza to, że kij jest indywidualnie dopasowywany do danego gracza.  Kije produkowane są na zamówienie z wysokiej jakości aluminium  Kije można zamówić po fittingu, który jest również świetną lekcją puttowania.

Filozofia Kramskiego opiera się na systematyczności – zaczynając od właściwego celowania, zmierzając do właściwego przyłożenia i uderzenia, tak aby osiągnąć cel, którym jest stała i powtarzalna technika, umożliwiająca “książkowe” wykonanie puttowania, a przez to zmniejszenie liczby puttów w rundzie.

Umów się na fiiting biuro@bestgolf.pl

GOLFHELP

Naszą ofertę adresujemy do wszystkich, którzy czerpią przyjemność z gry w golfa , lubią rywalizować, spotykać się towarzysko na polu golfowym czyli LUBIĄ GRAĆ W GOLFA.

Nasz sklep to dobry wybór dla początkujących golfistów, którzy chcą dopiero rozpocząć swoja przygodę z golfem.

Golfiści z różnymi HCP znajdą również produkty dla siebie, ponieważ nasza oferta to szeroki wybór marek golfowych i profesjonalne doradztwo.

Jeśli jeszcze nie jesteś golfistą to znajdziesz u nas prezenty dla golfistów i golfowe gadżety.

Zapraszamy do sklepu online  www.golfhelp.pl

oraz do naszych sklepów.

GOLFINPOLAND

ALL ABOUT GOLF

+ 48 600 488 792

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI PRODUKTAMI