Garmin Approach® S60 – zegarek golfowy w nowoczesnym stylu

Garmin Approach® S60 – zegarek golfowy w nowoczesnym stylu

Elegancki zegarek golfowy GPS, który odzwierciedla Twoje zamiłowanie do golfa na polu i poza nim o nowych lub ulepszonych funkcjach:

  • Duży 1,2-calowy kolorowy wyświetlacz dodatkowy jest czytelny w świetle słonecznym i przedstawia intuicyjny, prosty interfejs użytkownika.
  • Zobacz dokładne odległości do greenów, hazardów i doglegów na kolorowych mapach pól golfowych
  • Wygodne, szybko wymieniane paski QuickFit w różnych stylach – bez narzędzi
  • Informacje dotyczące ponad 40 000 wgranych pól golfowych z całego świata
  • Ulepszone śledzenie gry AutoShot automatycznie śledzi uderzenia wzdłuż fairwayów i zapisuje odległości do analizy po grze
  • Approach S60 to nowoczesny styl, który można wyrażać również poza klubem, a popularne paski QuickFit™ można wymieniać bez jakichkolwiek narzędzi. Dostępne są kolorowe paski silikonowe, paski skórzane oraz ze stali nierdzewnej

Nowa aplikacja Garmin Golf

Dodatkową porcję zabawy i rywalizacji zapewnia nowa aplikacja Garmin Golf, dzięki której użytkownicy mogą rywalizować między sobą na dowolnym polu golfowym i walczyć o pozycję w cotygodniowych rankingach. Approach S60 jest jednym z licznych modeli zegarków golfowych Garmin obsługujących tę aplikację. Dzięki tej darmowej aplikacji możesz rywalizować z przyjaciółmi i znajomymi golfistami na tym samym polu, a oprócz tego mieć wgląd do rankingu innych graczy, punktacji, handikapów i wielu innych informacji. Użytkownicy mogą stworzyć własny turniej i zaprosić do udziału wielu znajomych. Można także rozmawiać między sobą na czacie i chwalić się swoimi innym wynikami. Użytkownicy Approach S60 mogą korzystać z aplikacji również po to, by podczas rundy na żywo wprowadzać swoje punkty. Punkty wprowadzone na urządzeniu zostaną automatycznie zsynchronizowane z aplikacją, umożliwiając natychmiastową aktualizację wyników w trakcie gry.

 

Całodzienny monitoring aktywności, inteligentne powiadomienia i funkcje smart

Zegarek Approach S60, jako urządzenie do monitorowania całodziennej aktywności2, współpracuje z aplikacją mobilną Garmin Connect, monitorując i zapisując liczbę kroków, spalone kalorie, przebytą odległość i jakość snu, a także zachęcając użytkownika do ruchu w ciągu dnia poprzez odpowiednie alerty. Urządzenie otrzymuje również inteligentne powiadomienia z kompatybilnych smartfonów3, dzięki czemu zegarek informuje użytkowników o połączeniach, SMSach, e-mailach i innych informacjach. Oprócz tego Approach S60, po sparowaniu z aplikacją, może pokazywać także prognozę pogody, dzięki czemu gracz będzie wiedział, czy nie zmoknie na polu golfowym.

Bateria urządzenia Approach S60 wytrzymuje do 10 godzin monitorowania gry w golfa oraz do 10 dni w trybie zegarka z funkcją monitorowania aktywności. Klasa wodoszczelności urządzenia to 5 ATM, dzięki czemu bez kłopotu przetrwa ono kontakt z wilgocią, gdy golfistę złapie nagła ulewa lub gdy spoci się w upalny dzień. Zegarek Approach S60 dostępny jest w w wersji czarnej i białej oraz wersji premium z odporną na zarysowania ceramiczną ramką i czarnym skórzanym paskiem.